پنج شنبه , ۱۷ مهر ۱۳۹۹
خانه / عکاسی سیلوئیت / عکاسی ایده آل سیلوئیت با تیم استودیو حرفه ای

عکاسی ایده آل سیلوئیت با تیم استودیو حرفه ای

آیا به دنبال ایده های جدید برای برگزاری باشکوه جشن تولد کودکانتان می گردید؟ نظر شما راجع به عکاسی و تصویربرداری تخصصی از جشن تولد کودک در کنار دوستان آنها چیست؟
غنچه های زندگی یعنی کودکان معصوم و دوست داشتنی که وجودشان در هر زندگی پیام آور شور، نشاط و طراوت است، به راستی کودکان با معصومیت ذاتی خود چشمه های محبت و مهربانی را می توانند در هر قلبی خروشان سازند.
چه بسیار پدر و مادرانی که لحظه شماری می کنند تا به بهانه ای کودکانشان را لبریز از شادی کنند و خود از نشاط آنها به وجد آیند.
به نظر می رسد جشن تولد پیشنهاد مناسبی برای شاد کردن کودکان باشد.
امروزه بسیاری از خانواده ها دوست دارند هر سال برای فرزندشان جشن تولد بگیرند و این کار را از یک سالگی او شروع می کنند.

عکاسی تولد

عکاسی پر شور از جشن تولد کودکان

خانواده ها از سنین کم برای کودکشان جشن تولد می گیرند و به نظاره شادیهای او می نشینند و این بسیار هیجان انگیز و زیباست لذا این رسم زیبا می توانند همین طور هر سال ادامه پیدا کند.
اما در سنین پایین (۱الی ۵ سال) بهترین کار مهمانی های کوچک و خودمانی است به طوری که به خصوصیات منعطف دوران کودکی بیشتر توجه شود.
ایده های مناسب برای جشن تولد کودکان کم سن و سال:

  1. توجه به زمان اهمیت دارد: هر چه زمان کوتاه باشد کودک کمتر خسته شده و بیشتر لذت می برد.
  2. دعوت میهمانان ویژه: اگر کودکان دوستان هم سن و سالی دارند بهتر است در جشن تولدشان حضور داشته باشند تا بیشتر به شادمانی بپردازند.
  3. تزئین خانه با دکور های خلاقانه و البته بادکنک که بسیار مورد علاقه بچه ها است.
  4. تهیه خوراکی ها با تزئینات بجگانه و اشتها آور
  5. کیک تولد: می تواند در قالب های کوچک نیز تهیه شود.
عکاسی تولد

گفتنی است برای اینکه همه این زیبایی ها تا ابد ماندگار شود بهترین راه عکاسی از کودکان است پس چه بهتر که از عکاسان آتلیه عکاسی کمک گرفته شود تا آنها با تخصص خود و با آگاهی از روانشناسی و رفتار شناسی کودکان تصاویر پر جذبه ای را از زیبا ترین لحظات زندگی کودکان در کنار دوستان و خانواده ثبت کنند.

نظر شما راجع به عکاسی تولد چیست؟

با اطمینان می توان چنین ادعا کرد که کودکان واقعا از جشن تولد، جمع های پرشور دوستانه و از اینکه کانون توجه واقع شوند لذت می برند پس چه بهتر که برای آن روز برنامه ریزی شود و عکاسی حرفه ای نیز فراموش نشود می توان از آتلیه وقت گرفت و با مراجعه به استودیو عکس در آنجا به عکاسی پرداخت یا از آنان دعوت کرد تا با تیم سیار خود در خانه حاضر شده و زیباترین عکس ها را از لحظات ناب کودکانه به قاب تصویر کشند.
با عکس و فیلم های ثبت شده امکان ساخت آلبوم و همچنین کلیپ هایی فراهم می شود که با موسیقی متناسب با جشن تولدش می تواند یاد آور خاطراتی شیرین برای تک افراد آن خانه باشد.
شما هم می توانید با اندکی تحول ضمن شاد کردن کودکتان لحظات رشد و بالندگی او را در اوج شادمانیش ماندگار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید