یکشنبه , ۱۳ مهر ۱۳۹۹
خانه / عکاسی عروس / عکاسی ایده آل عروس ایرانی با ساقدوش ها

عکاسی ایده آل عروس ایرانی با ساقدوش ها

عکاسی حرفه ای با ساقدوش ها برای عروس و داماد ایرانی چه زیبایی هایی دارد؟ چگونه می توان یک عکاسی ایده آل را در کنار ساقدوش ها تجربه کرد؟
با توجه به اینکه حضور ساقدوش ها در مراسم عروسی و کنار عروس و داماد پیرو رسم و رسوم خاصی می باشد و می توان تفاوت های زیادی را در آن مشاهده کرد اما امروزه غالبا می توان شاهد حضور آنها در مراسمات بود که بسیار خاص و متنایز ظاهر می شوند و با کار هایی که انجام می دهند در کنار شادی هایشان، شور و نشاط عروس و داماد را هم چند برابر می سازند.

عکاسی عروس

عکاسی ایده آل عروسی با ساقدوش ها

عروس و داماد هر یک برای خود ساقدوش هایی دارند که از میان اقوام انتخاب می شوند آنها می توانند افراد متعهل باشند و تجربیات خود را در هر لحظه به زوج ها منتقل کنند یا اینکه می تواند افراد مجرد را شامل شود لذا می توان گفت برگزیدن آنها کاملا سلیقه ای می باشد.
برای عکاسی ایده آل در کنار ساقدوش ها که ایرانیان نیز به آن اهمیت می دهند باید نکاتی را مورد توجه قرار داد.
نکاتی برای هماهنگ کردن ساقدوش ها:

  • معمولا تعداد آنها بستگی به تعداد میهمانان جشن دارد.
  • باید در انتخاب طرح و لباس آنها دقت شوند لذا می تواند تنها یک رنگ یا طرح داشته باشد یا کاملا ست و هماهنگ باشد(سلیقه ای می باشد) .
  • انتخاب یک هدیه به عنوان یادگاری عروسی برای ساقدوش ها مانند شاخه گل که در عکاسی نیز می توان استفاده کرد.
عکاسی عروس

ساقدوش ها علاوه بر اینکه شور، شوق و جلوه خاصی به مجلس می بخشند در عکس های یادگاری و حرفه ای عروس و داماد ها نیز حضور دارند عکس هایی که با حضور آنها رنگ و بویی دیگر می گیرد، چرا که غالبا ساقدوش های عروس و داماد به طور جداگانه می توانند با آنها عکاسی کنند که ژست های متنوع و ایده های بسیاری برای آن وجود دارند و عکاسان متبحر آتلیه می توانند پیشنهادات خوبی در این باب ارائه کنند، می توان شاهد عکس های طنز و جذاب بود یا بسیار احساساتی و دوستانه!
معماری شهر ها، طبیعت، دکوراسیون خاص می تواند به عنواب بک گراند برای عکس ها انتخاب شوند، اما باید دانست بهترین ژست ها ساده، شیک و طبیعی هستند و می توان از زیبایی ایده آل آن نهایت لذت را برد.

مطلب پیشنهادی

عکاسی عروس

بزرگترین مرکز آموزش عکاسی عروس

آیا می دانید که در آموزش عکاسی عروس می توانید از بهترین و بزرگترین مراکز …

دیدگاهتان را بنویسید