چهارشنبه , ۲ خرداد ۱۳۹۷
خانه / تخته شاسی / پایه تخته شاسی عکس

پایه تخته شاسی عکس

عکس چاپ شده روی تخته شاسی می تواند زیبایی بخش و ایجاد حس خوب در محیط خانه و یا محل کار شود. تخته شاسی به طور معمول روی دیوار نصب می شود و برای این منظور در پشت تمامی تخته شاسی های تولید شده شیار افقی و عمودی ایجاد می شود.

گاهاً بنا به دلایلی همچون سلایق شخصی و یا کوچک بودن سایز شاسی عکس ، قرار دادن آن روی دیوار جلوه زیبایی نداشته باشد. جهت نمایش اینگونه موارد از پایه و سه پایه تخته شاسی استفاده می گردد. پایه های رومیزی که مناسب برای سایز کوچک (تا سایز ۲۰×۳۰) می باشند، دارای جنس چوبی و پلکسی و یا میله فلزی می باشد. ارزان ترین نوع آن تکه ای از ام دی اف می باشد که با آن می توان تخته شاسی را روی میز قرار داد؛ استفاده مفید این پایه تا سایز ۲۱×۱۶ ، ۸ میلیمتری می باشد.

جهت نمایش تخته شاسی در سایز متوسط و بزرگ با هر ضخامتی، بایستی از سه پایه استفاده کرد؛ از این سه پایه ها با عنوان سه پایه بوم نیز نام برده می شود. با استفاده از سه پایه می توان عکس روی شاسی را به شیوه ای زیبا و هنری به صورت ایستاده نمایش داد. سه پایه ها دارای دو نوع چوبی و فلزی بوده و گونه فلزی آن که آلیاژی از آلومینیوم می باشد، قیمتی در حدود ۷۵-۷۰ هزار تومان دارد. سه پایه چوبی در سایز و انواع متنوعی تولید می شود که مناسب برای سایز ۴۰×۳۰ به بالاست قیمتی در حدود ۳۵-۳۰ هزار تومان دارد.

سه پایه فلزی

 

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی تخته شاسی عکس

تولید بهترین تخته شاسی آماده عکس

تخته شاسی آماده چسباندن عکس در کارگاه های تخصصی تولید و عرضه می گردد. تخته …

دیدگاهتان را بنویسید

ایران شاسی دیجی عکس ارتباط با ما