شنبه , ۵ خرداد ۱۳۹۷
خانه / آلبوم دیجیتال / چاپ و صحافی آلبوم دیجیتال

چاپ و صحافی آلبوم دیجیتال

آلبوم دیجیتال، که با نام های دیگری همچون آلبوم ژرنال، آلبوم ایتالیایی و یا آلبوم عروس نیز شناخته می شود؛ مجموعه از عکس هایی است که به زیبایی طراحی، چاپ و در نهایت همانند یک کتاب نفیس صحافی می گردد.

نام آلبوم دیجیتال برگرفته از عکاسی، طراحی و چاپ عکس به صورت کاملاً دیجیتال می باشد. پس از آنکه عکس با دوربین دیجیتال گرفته شد، نیاز به طراحی مخصوص جهت آلبوم شدن عکس ها می باشد، طراحی آلبوم توسط عکاس و یا در لابراتوار انجام گرفته و چاپ عکس با کیفیت بالا به صورت سیلک یا متالیک در سایز مورد سفارش، صورت می گیرد. عکس های چاپ شده پس از صحافی به دو صفحه روبروی هم و یا یک برگ تبدبل می شوند؛ به طور مثال آلبوم ۴۰×۳۰ متشکل از صفحات ۳۰×۲۰ می باشد.

صحافی آلبوم دیجیتال

فرآیند صحافی آلبوم دیجیتال تخصصی بوده و نیاز به ظرافت بالایی دارد تا آلبوم با کیفیت مناسب بدست مشتری برسد. استفاده از دستگاه های صحافی از لحاظ صرفه جویی در زمان و بکارگیری چند نفر ، برای لابراتوار اقتصادی تر و با سود بیشتر همراه است ولی ظرافتی که در صحافی مورد نیاز بوده انجام نشده و کیفیت آلبوم مطلوب مشتری نخواهد بود. کیفیت کار در لابراتوار ما ارجع به تمام مسائل بوده و مراحل صحافی آلبوم به صورت دستی توسط متخصصین این امر انجام می شود.

فتوبوک

در سالهای اخیر صحافی آلبوم مجله ای و فتوبوک، تنوع زیادی برای سلایق مختلف بوجود آورده است. در ادامه لیست قیمت برای صحافی هر برگ از آلبوم قرار داده شده شده است که برای محاسبه هزینه یک آلبوم با اضافه کردن هزینه چاپ و طراحی در صورت نیاز برای هر برگ ، بدست می آید.

قیمت صحافی آلبوم

 

مطلب پیشنهادی

قیمت آلبوم دیجیتال عروس

قیمت آلبوم دیجیتال عروس

آلبوم دیجیتال که با چاپ دیجیتال، عکس های دیجیتال ، صحافی می شود؛ بیشترین کاربرد …

دیدگاهتان را بنویسید

ایران شاسی دیجی عکس ارتباط با ما